DOPRAJTE SI BÝVANIE BUDÚCNOSTI

ViLLA Kalvária

Unikátny bytový dom v príjemnom prostredí prírody v uzavretom areáli prominentnej časti Košíc – to je ViLLA Kalvária! Veríme, že náš projekt svojou úrovňou a parametrami splní všetky vaše očakávania. Vychádzali sme z analýzy potrieb a požiadaviek na bývanie, ktoré sme získali dlhoročnými skúsenosťami v oblasti jeho financovania a aj na realitnom trhu.

Sme presvedčení, že na celom Slovensku nenájdete porovnateľný projekt. Jeho maximálnu účelnosť umocňuje aj nízka energetická náročnosť. Skĺbenie jedinečnosti, luxusu a inovatívnosti s cenovou dostupnosťou – to je ViLLA Kalvária!

Viac informácií najdete na:

Villa Kalvária

  • Paseo Development
  • Paseo Development
  • Paseo Development

ViLLA Kalvária

Je to naozaj možné – pridajte sa k nám!

ViLLA Kalvária

Bývanie

Aj tým najnáročnejším klientom ponúkame vysoký štandard bývania spojený so súkromím. Uzavretý areál bytového domu ViLLA Kalvária bude vybavený spoločnou časťou pre chvíle strávené v kruhu rodiny a priateľov. Súčasťou vonkajších spoločných priestorov bude altánok s krbom i malou kuchynkou, saunový domček a pozemok s okrasnou flórou. K dispozícii bude aj 25 parkovacích miest, z ktorých 19 bude umiestnených na vonkajšom uzavretom a ohradenom parkovisku. Zvyšných šesť parkovacích miest bude situovaných vo vnútri bytového domu v podobe garážového státia.

Lokalita

Bytový dom ViLLA Kalvária je situovaný v krásnom a tichom prírodnom prostredí s výhľadom na centrum mesta a s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým kľúčovým miestam v centre Košíc (10 minút pešo k amfiteátru, 20 minút pešo na Námestie Maratónu mieru). V blízkosti sú všetky dôležité inštitúcie – školy, úrady, biznis centrá, nemocnica, športovo- relaxačné objekty, amfiteáter. ViLLA Kalvária je ľahko dostupná aj prostriedkami verejnej dopravy. Autobusová zastávka sa nachádza iba 100 metrov od bytového komplexu.

Napísali o nás

„Projekt Villa Kalvária vznikol s cieľom vytvoriť luxusné, ale zároveň cenovo dostupné bývanie v bytovom dome, ktoré je porovnatel'né s bývaním vo vlastnom rodinnom dome. Sme presvedčení, že na Slovensku nenájdete porovnatel'ný projekt! Villa Kalvária bude steIesnením jedinečného a nadčasového bývania, ktoré bude v najbližších rokoch udávat' trend v tejto oblasti,“ zdôrazňuje zástupca investora Tomáš Domik. V uzavretom areáli postaví investor na pozemku s rozlohou 2280 m2 celkovo 12 nadštandardných bytových jednotiek. Pri technickom riešení výstavby sú používané ľahká oceľová konštrukcia (skelet), železobetónová platňa, murovaný plášť a zateplenie. „Cieľom nášho projektu je poskytnúť kupujúcim nízkonákladové bývanie. Práve preto sme sa rozhodli využiť najnovšie technické a technologické riešenia,“ prezrádza d'alší dôležitý faktor Tomáš Domik.

Energetické riešenie bytovky je formou tepelných čerpadiel využívajúcich prirodný energetický zdroj - vzduch. „Keďže najnovšie technológie umožňujú týmto systémom v zime vyhrievat' a zároveň v lete chladit', majiteľov bytov odbremeníme od potreby kúpy a prevádzky individuálnych klimatizačných jednotiek, zároveň tým prispievame k zníženiu prevádzkových nákladov na byt.“ Druhým využívaným energetickým zdrojom bude slnko. „Preto bude mat' Villa Kalvária osadené solárne kolektory, slúžiace na tvorbu elektrickej energie, a batérie, slúžiace na jej uchovanie. Energia získaná z tohto zdroja bude slúžiť na prevádzku všetkých spoločných priestorov, vstupných a garážových brán, kamerového a bezpečnostného systému aj nočného osvetlenia bytovky i pozemku,“ dodáva zástupca investora Tomáš Domik.

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria